ROSWELL DEMO 5
13. fejezet
A lzer
. . . Ha Trudeau tbornoknak informcikra volt szksge a kltsgvets mdostshoz, vagy kiegszt kltsgvetst kellett ksztenie, gyakran hozzm fordult segtsgrt vagy tancsrt. Tovbb a tbornok hrszerz tisztje is voltam, ellttam t a megbeszlseihez, eladsaihoz szksges httranyagokkal, segtsget nyjtottam neki, ha kongresszusi bizottsgokat kellett tjkoztatnia, s prbltam megvdeni t s az osztlyt azoktl a tmadsoktl, amelyek szinte hetente rtek bennnket ms katonai vagy civil szervezetek, vagy ppen a hrszerz hivatalok rszrl.
. . . Hasonl ketts technolgiatads trtnt az induklt energij sugrzssal, amelyrl a roswelli katasztrfa els elemzi rtak elszr jelentst. Mivel az irnytott energij sugrzst mr a msodik vilghborban is alkalmaztk, a Wright Field-i szakemberek gy vltk, hogy amit ltnak, az ugyanannak a technolginak egy szuper fejlett vltozata. Ezrt aztn, amilyen gyorsan csak lehetett, tadtk a rendelkezsre ll anyagokat a fejlesztmrnkknek. Az tvenes vek elejre az induklt energij sugrzs egyik vltozata ismertt vlt a tudomnyos vilgban, s ezzel megkezddtt a mikrohullm berendezsek kifejlesztse.
. . . A Pentagonban 1961 s 1963 kztt tanulmnyoztam helyi s llami rendrsgi jelentseket olyan marhatetemekrl, amelyeket szisztematikusan megcsonktottak, valamint azon szemlyek beszmolit, akiket – sajt lltsuk szerint – az idegenek elraboltak, s ksrleteket vgeztek velk. Ezekben a trtnetekben az egyik ismtld elem az volt, hogy az elrabolt szemlyeket olyan vizsglatnak vetettk al – de akr sebszeti beavatkozsnak is nevezhetnnk – amelyet ceruzavkony fnysugrral vgeztek. A rendrsgi jelentsekben szerepel, hogy a marhatetemek vizsglathoz helysznre rkez llatorvosok gyakran azt talltk, hogy az llatok vrt kiszvtk, s egsz szerveket tvoltottak el, olyan sebszi pontossggal, amely kizrja, hogy az elkvetk vadllatok vagy valamifle vandl rtus hvei lettek volna.
. . . A hatvanas vek elejn az is felmerlt, hogy az FBL-ek ltal alkalmazott eszkz a krnyez szveteket egyltaln nem is rintette. Orvosi eszkzeink mg csak meg sem kzeltettk az idegenek ltal alkalmazott precz sebszi technolgit. A Fehr Hz Nemzetbiztonsgi Tancsban s ksbb a Pentagonban alaposan tanulmnyoztam ezeket a jelentseket. Arra is emlkszem, hogy mind a civil, mind a katonai hrszerzs, klnsen a Hillenkoetter s Twining-fle ufmunkacsoporthoz tartoz kutatk aktvan foglalkoztak az j sebszeti mdszerek kutatsval. Elszr gy gondoltk, hogy az oroszok keze van a dologban, A hideghbor veiben nem tnt paranoidnak az az elkpzels, hogy a szovjetek ksrleteket folytatnak amerikai szarvasmarhkon, s olyan mreg- vagy biolgiai fegyver ellltsn dolgoznak, amely elpusztthatja az llatllomnyunkat. Taln ne menjnk most bele a rszletekbe, de mi is gondolkoztunk ilyen tpus fegyverek kifejlesztsn, gy ht nem csoda, hogy sajt tletnapi stratgiai elkpzelseinket vettettk ki az oroszokra.
. . . Miutn a Columbia Egyetemen bemutattk az els rubinpiros lzert, a katonai dntshozk felismertk, milyen jelents technolgia kerlt a kezkbe. Egy vvel ksbb az rasztalomon egyms mellett fekdt a lzeralap termkek irnti ignyek elemzse s az induklt energival kapcsolatos roswelli jelents. Most jtt el az n idm, hogy sszelltsam a lzertermkek fejlesztst segt informcikat, s egyeztessem azt a katonai kltsgvetssel. n irnytottam az informciramlst a httrbl, lthatatlanul.
. . . Mra a lzerbl HEL lett (High Energy Laser – nagy energij lzersugr), amelyet a hadsereg rvdelmi parancsnoksga is mhold s robbanfej-elhrt fegyverknt alkalmaz. A Hughes cgnl gyorsan s egyszeren clt rtem. Mint a Dow, az IBM vagy a Bell annyi ms kutatja, Johnston is visszatrt a szmtgp kpernyje el, a laboratrium kmcsvei kz, s soha tbb nem lttam.
14. fejezet
A raktaelhrt rakta projekt
. . . Trudeau tbornokkal titkos tervet dolgoztunk ki egy vvel azeltt a Pentagonban. A lzeres clz s clkvet rendszerrel felszerelt raktaelhrt rakta tkletes rgy volt arra. hogy pnzt szerezznk egy olyan lzerfegyver kifejlesztsre, amely vgre alkalmazhat lesz az ufk ellen. Legalbbis gy terveztk. A tbornok a Pentagon brokratikus rendszern vitte keresztl az gyet, n pedig a trvnyhozsban igyekeztem htulrl fedezni: a fegyveres erk bizottsgt gyzkdtem annak a fegyvernek a hatkonysgrl, amely kpes vdernyt bortani Amerika fl.
. . . A raktaelhrt rakta kifejlesztsnek elvetsvel a miniszter akaratlanul is olyan tancsadk szcsvv vlt, akiknek a KGB ltal manipullt polgri hrszerzstl szrmaztak az rvei. Miutn Bob McNamara elutastotta a raktaelhrt rakta kifejlesztsre elklntett sszeg tutalst, Thurmond szentor albizottsgi kihallgatst krt.
. . . Mindazonltal egy valami szget ttt a fejembe. A jelents szerint az FBL agytevkenysgnek mrse sorn, legalbbis annak alapjn, amit 1947-ben mrni tudtak az egybknt mr halln lv FBL-en, gynevezett hossz, alacsony frekvencij hullmokhoz hasonl jeleket regisztrltak. Ahogy a roswelli katonai vizsglorvos megfogalmazta; a lny agylebenyei nemcsak fiziolgiai s neurolgiai, hanem elektromgneses mkdst is mutattak. Szerettem volna tsiklani efltt a megjegyzs fltt, s egy olyan orvos spekulcijnak minsteni, akinek nincs tapasztalata az ilyen tpus elemzsekben, plne mivel itt idegen lnyekrl van sz.
. . . Eszerint minden sejtben van egyfajta idegszl, amelyet valamifle kozmikus tevkenysg, illetve a Fldet az rbl lland jelleggel bombz elektromgneses sugrzs aktivizl, s ez klcsnhatsban ll az agy elektromos tevkenysgvel. „Capitano" – kezdte mindig a professzor, ha valami mlyebb fejtegetsbe fogott. Egybknt elgg csodlkozott, hogy szemlyemben ilyen fiatal tisztet kldtek az jvilgbl Rmba, az kori vilg fvrosba, a kzigazgats rendjnek biztostsra. Az ids tanr nagy slyt helyezett arra, hogy a legtompbb rtelm dikjait is nagy tisztelettel kezelje. – A test elektromgneses erirl nagyon keveset tudunk – magyarzta nekem annyi azonban bizonyos, hogy jelentsgk nagyobb, mint azt brki gondoln.
. . . Ugyanakkor birtokomban volt egy msik jelents is, amelyet a sztlingrdi konzultusi iroda katonai sszekttisztje rt azokrl a szovjet ksrletekrl, amelyek keretben bizonyos mdiumok kinetikus agykontroll segtsgvel trgyakat tudtak elmozdtani helykrl. Ezek az tvenes vek vgn kszlt jelentsek sok fejfjst okoztak Trudeau tbornoknak, mert nem tudta eldnteni, miben sntiklnak a szovjetek.
. . . Az egyik ilyen elfog tesztet sikeresen hajtottk vgre atomfelhn keresztl is, valahol zsiban. Ez azrt volt nagyon nyugtalant, mert az atomfelh induklta elektromgneses impulzus tudvalevleg azonnal hasznlhatatlann teszi az elektronikai berendezseket. Ilyen „bnjeleket" hagytak egybknt maguk utn a replinket s bzisainkat rendszeresen zaklat ufk is. Az impulzus olyan mrtkben kittte rnykolatlan ramforrsainkat, hogy rgtn tudtuk: elektromgneses hullm tallt el bennnket. Teht ha a szovjetek az elektromgnesesen feltlttt atomfelhn t is kpesek lernykolni s hatkonyan mkdtetni a raktaelhrt raktjuk irnyt rendszert, akkor a minknl sokkal fejlettebb technolgit hasznlnak.
![](//einsteinfellegvara.gportal.hu/portal/einsteinfellegvara/image/gallery/1413886437_34.jpg)
![](//einsteinfellegvara.gportal.hu/portal/einsteinfellegvara/image/gallery/1409048380_14.jpg)
|